opowiadanie o minecraft

tutaj możesz rozwijać wyobraźnię


#1 2011-05-20 17:58:29

kyushin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-20
Posty: 8
Punktów :   

"bezludny świat" początek

Zaczął się dzień i się obudziłem poczułem piasek w bokserkach i pomyślałem, że to mój brat zrobił mi kawał.
Otworzyłem oczy i zobaczyłem morze szybko wstałem i zobaczyłem że jestem na jakimś lądzie.
Zacząłem krzyczeć czy ktoś tu jest i nikt nie odpowiedział.
Pobiegłem gdzieś około 100m i dalej nic nie widziałem zacząłem płakać.
Później pomyślałem że nic mi to płakanie nie da i jeżeli chcę jeszcze zobaczyć mamę to muszę przetrwać.
Popatrzałem wokoło ale nic nie zobaczyłem tylko piasek i wodę.
Co ja mam zrobić nic nie widać oprócz piasku i wody muszę poszukać miejsca na schron,jedzenia i wody do picia.
Szedłem około 4 godziny aż wreszcie zobaczyłem ziemię ogromną górę z ziemi bardzo wysoka długa na 75 kroków i szeroka na 125 kroków.
Teraz zostało mi tylko znaleźć jedzenie i picie z jedzeniem było łatwo bo znalazłem dużo krów najpierw wydoiłem z jednej 3 garście mleka.
Później jak już się napiłem zabiłem ją nie musiałem się martwić bo w pobliżu było dużo krów.
Ale ciężko było z tą krową będę musiał zrobić  broń ,ale nie mam odpowiednich materiałów więc teraz muszę się cieszyć tym co mam.
No tak ale ja nic nie mam mam kilka kilo mięsa i jaskinie niedługo zrobię.
A więc jutro muszę znaleźć wodę do picia bo krów w końcu zbraknie.
Poszedłem zobaczyć okolicę ale nie szedłem zbyt daleko żeby nie zgubić mojej "bazy".
Zobaczyłem dużo drzew ucieszyłem się bo będę mógł z nich zrobić broń poszukałem ostrego kamienia i przeciąłem trochę drzewa.
Już zaczęła zapadać noc więc szybko pobiegłem do mojej bazy.
Kiedy wszedłem do mojej bazy zobaczyłem stwora zacząłem uciekać i uciekłem daleko od niego, że mnie gonił lecz po drodze wybuchnął.
Szybko wróciłem do bazy i poszedłem spać moje "łóżko' nie było wygodne bo spałem na drewnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.przelecz.pun.pl www.farbapapaz-kolo.pun.pl www.pes-manager.pun.pl www.elfbotng.pun.pl www.kppoznan09.pun.pl