opowiadanie o minecraft

tutaj możesz rozwijać wyobraźnię


#1 2011-05-20 18:46:02

kyushin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-20
Posty: 8
Punktów :   

"bezludny świat" czas wziąć się do roboty

Kiedy zacząłem wstawać myślałem, że te wczorajsze wydarzenia to był sen ale nie to działo się naprawdę.
Od razu wyszedłem z bazy poszedłem odpalić ognisko i upiec mięso po jedzeniu poszedłem szukać wody pitnej.
Ze szkoły wiedziałem że nie można pić słonej wody czyli wody z mórz i oceanów.
Szukałem gdzieś 10 godzin i znalazłem musiałem ją jakoś wypić więc podkopałem się trochę żebym mógł dosięgnąć wody i zacząłem pić.
Po wypiciu pomyślałem, że będzie trzeba przenieść trochę do bazy na szczęście miałem ostry kamień więc zrobiłem z drewna wielką miskę.
Po napełnieniu miski musiałem naznaczyć drogę żebym później nie musiał znowu szukać.
Zacząłem kłaść z kawałków drewna strzałki w stronę wody.
Wracałem do bazy około 5 godzin w biegu bo musiałem jeszcze poszukać czegoś co się nada na linę.
Szukałem długo ale wreszcie znalazłem bardzo wytrzymałą trawę i wiedziałem że będę mógł zrobić narzędzia.
Słońce już zachodziło a ja szybko rozpaliłem ognisko i upiekłem mięso wszystko szybko zjadłem i popiłem wodą.
Szybko musiałem zabarykadować bazę żeby nie weszły mi te wybuchające stwory.
Położyłem się i myślałem o tych strasznych potworach i wymyśliłem im nazwę Creeper.
Później pomyślałem o tym co będę jutro robił i zasnąłem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.irlandia.pun.pl www.vintage-cup.pun.pl www.patriota.pun.pl www.galimatias-cs.pun.pl www.tibianaruto.pun.pl